Thursday, 5 November 2015

Темпл і Озеро

Був у нас «лонг вікенд», тобто 3 дні вихідних, і ми вирішили десь поїхати чого доброго подивитись. Є тут недалеко Сіднею буддистський храм, кажуть що найбліший в південній півкулі.  Куточок монахи вибрали мальовничик – між морем і горами, краса ще та!

Правда поки ми приїхали почалась спека, то ми трошки походили і зайшли їсти в їхню столову. Цікава така – вся їжа вегетеріанська (що нам дуже підходить бо ми такій надаємо перевагу), а ще там нема вибору між стравами бо всім дають однакове, можна тільки вибрати що ти хочеш на гарнір: локшину чи рис, а все решта для всіх те й саме. Давид тут же взяв палички і почав їсти, причому в нього непогано виходило, трохи паличками, трохи руками ))
Взагалі нам дуже сподобалось - все гарно і чистенько, по всій території храму розставлені статуї маленького Будди.

Туристів і прихожан багацько, взагалі кажуть цей храм дуже популярний, ту проводять весілні церемонії та хрестини. Навіть є фотодоказ що я там була, а таке буває не завжди, ось що трапляється коли постійно сам фотографуєш. 


Одразу запримітили гарне озерце з помаранчевою рибою та черепахами, біля якого й провели багато часу поки було спекотно. 


А потім поїхали на озеро. Це воно зветься озером а насправді - перегороджена частина моря. 

Озеро солене і дуже мілке (принаймні в тій частині де ми були), мені Шацькі нагадало, йдеш-йдеш а вода по коліна. Зато рай для дітей, там їх дуже багато, бігають, граються, тішаться. На протилежній стороні запримітили кемпінг з дитячим майданчиком й іншими зручностями, то подумуємо до Різдва вибратись туди з палаткою. 

6 comments :

 1. Гарно. ну і супермен плаває із задоволенням

  ReplyDelete
 2. І дуже добре що батьки дозволяють дитині все спробувати , в даному випадку одітому поплавати .

  ReplyDelete
  Replies
  1. ніні, то спеціальний костюмчик для плавання - щоб не обгоріти.

   Delete
 3. Красивий храм! Тільки не уявляю як то Давидко паличками їв - я вже скільки разів пробувала, а особливого прогресу в тій справі не бачу )) А ще по-доброму заздрю вашому теплу, бо до нас вже прийшла зима :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Тут в нас стільки азіатської кухні що неможна не навчитись. Ну і ми таку кухню полюбляємо, хоча знаю багато хто таки надає перевагу нашим континентальним стравам - гречка з сосискою, картопля з відбивною :-)

   Delete
 4. Гарно так все виглядає. Дуже люблю подібного плану вилазки. Особливо при доброму здоров'ї і сприятливій погоді.
  Як ви, вибрались туди на Різдво?

  ReplyDelete