Wednesday, 3 November 2010

Кубок МельбурнаОто прикол! Вчора був кубoк Мельбурна. Троха про кубок:

Кубок Мельбурна це найбільші кінні перегони в Австралії. Кубок є одним з найзаможніших і найпрестижніших кінних гонок у світі. Гонка проводиться з 1861 року на дистанцію в 2 милі (3200 метрів). Захід проходить в 3-й годині в перший вівторок листопада. В Мельбурні цей день навіть є державним вихідним. Скачки навіть називають скачками що зупиняють націю, так як у всій країні всі зупиняються поставити ставки та подивиьись на перегони.

Але, мабуть, більшим фокусом в цей день є мода. Є таке неписане правило що в цей день по всій Австралії жінки носять капелюшки. Ще за кілька тижднів до скачок всі магазини були завалені капелюшками, квітками, бантіками. На роботу  також всі їхали в капелюшках.

cup7.jpg  cup2.jpg

Також в місті було купа приурочених вечірок.

cup3.jpgcup6.jpg

Свій капелюшок я зробила сама.

me-3.jpgme-2.jpg

Самі скачки яких всі так чекали і так готувались тривали всього кілька хвилин. Особливого задоволення я від них не отримала (можливо треба було більшу суму на коня ставити). Зато капелюшки... Красота!

7 comments :

 1. Чув про таку саму традицію капелюшкову в Дубаях

  ReplyDelete
 2. Ти ж наша рукодільниця)))) Красотка!!!!А хто це поряд? Він спеціально одів свій галстук під твоє платтячко і капелюшок? Пєтя знає про твого нового шанувальника)))))

  ReplyDelete
 3. Це мій співробітник Тім. Випадково вийшло що ми прийшли в тон одягнені але весь колектив з того дуже тішився =)

  ReplyDelete
 4. Юльчик ну ти молодець, таку класну квітку зробила. Тереп її краще видно.
  Можеш там відкрити магазин і продавати ;), розбагатієш.
  P.S. Назік колись мені розповідав, що якась тьотка (теж з України) в Канаді на варениках розбагатіла ;), так що є всі шанси!!

  ReplyDelete
 5. ото клас! треба буде колись і собі забацати якого-небудь капелюшка. ..може на черговий корпоратив, раз в нас скачок немає...

  ReplyDelete
 6. Hola,
  ЎUf, me gustу! Tan clara y positiva.
  Gracias

  Doggy

  ReplyDelete
 7. Hola,
  ЎGracias! Ahora me irй en este blog cada dнa!
  Have a nice day

  Boldy

  ReplyDelete