Thursday, 10 February 2011

Моя дорога на роботуХодити на роботу пішки мене надихнуло наше переселення. Тепер ми живемо не так і далеко від моєї роботи.

7 вулиць, 1 міст, 1 парк, 7 світлофорів, 11 поверхів, 35 хвилин і я на роботі. Дорога ще дуже приємна тим що весь час треба йти вниз, правда тут є і мінус – назад їду на автобусі бо важко в гору йти, а ще й після робочого дня.. словом зонаходжу собі відмазки ;-)

way.jpg

От так думаю, у Львові жили 25 хв пішки до роботи і я все виходила з дому в останні хвилини, так що часу йти пішки вже не було, тому їздила на маршрутці. Чи то я така свідомо лінива, чи та лінь десь в підсвідомості і не дозволяє мені вчасно з дому виходити, навіть якщо плануєш пізніше на роботу прийти, все рівно пізніше з дому виходиш..

А от і моя дорога на роботу в фото.

11 comments :

 1. Ходити на роботу пішки це здорово :), а ще прікольно коли на всякий випадок маєш можливість сісти на автобус :P
  Твоя дорога просто мега прікольна :), мені дуже сподобалося, особливо вело-пішохідний міст.
  Я зараз ходжу з Коновальця на Чорновола, це в мене займає майже годину, але дуже подобається, почуваю себе набагато краще і мені дуже цікаво розглядати по сторонам :P

  ReplyDelete
 2. Також фан ходити пішки. Добре що є дорога прямо по маршруту і не відразу коло дороги. Ненавиджу свій відрізок від Кульпарківського мосту і до Героїв УПА :(

  ReplyDelete
 3. Там можна йти через лікарню на Боткіна і по Коновальця, там тихіше і приємніше, хоча відстань більша

  ReplyDelete
 4. Я б сказала дуже "душевний" маршрут і цікавий фотозвіт! Але більше вразило як Аліна майже годину пішки щодня топає :)))) Так тримати, обом :)

  ReplyDelete
 5. Аліна ну ти і молодець! Я і сама вражена. Година то багато, але впевнена що це набагато приємніше ніж 20 хвилин в маршрутці товктись.

  ReplyDelete
 6. я взагалі це люблю :) і не переношу маршрутки, єдине коли я не любила ходити - це на Олени Степанівни на Нікс, там якась дорога не цікава :)
  я вже не можу дочекатись коли зможу використовувати ровер для цього :P

  ReplyDelete
 7. Зранку йду ногами щоб проснутись. 30хв йти швидким ходом. З Щурата до АС2. Львів.

  ReplyDelete
 8. Цілий п’ятий курс проходив пішки з Медової печери, 39 до Університету. На дорогу тратив від 30 до 45 хвилин (залежно від погоди, бодуна та психо-фізичного стану).
  Ех, були деньки...

  ReplyDelete
 9. дуже сподобався фото-репортаж! :)

  ReplyDelete
 10. Там у вас шо, вулиці з плином миють? Чесно кажучи давно такої чистоти не бачив. Класні фотки ;)

  ReplyDelete
 11. Дякуємо! А вулиці тут всюди чисті, дуже часто люди просто босі ходять. Отак вийшов в супермаркет за продуктами і можеш не переживати що поріжеш чи замажеш ноги :)

  ReplyDelete