Friday, 21 April 2017

Дем’ян рік 1

Знаю, закинула я блог. Фізично немає часу. Але подумала що важливі дати і моменти таки треба записувати, інакше то все забудеться.

Отож, нашому Дем‘янчику вже виповнився рік.
Протримався малюк на грудному молоці майже 6 місяців, і то, останній я його, можна сказати «силувала», бо він вже ніяк не хотів. Він  в нас хлопчик величкий, і мого молока йому не дуже хотілось, от картопля з кабачком це вже інша справа.

Перший зуб – 6 м

Встав – 7

Ходить попри щось – 7.5

Сам пішов – 9.3Наш неговорун. Все порівнюю Демяна з Давидком, і бачу що він в нас не дуже говорун (то й добре, бо старший перестає говорити хіба коли спить)

Мама – мама

Тата – тато

Дата – Давидко

Де ти – де ти?

Мммм – му

На-на – киця (няв-няв)

Робить губами «брррр» - машина, скутер і все що їздить

Ня – це головне слово, малюк має на увазі дай. Підходить до стола з полуницею – Ня. Хоче Давидкові олівці – Ня. Хоче на руки, підходить, простягає руки – Ня!

Ось і всі його слова. Але це не заважає йому пояснити коли і що він хоче ))


Братерська любофф

Любляться наші козаки дуже – тільки встигай одного від іншого відчіпляти. То Давид на Дем'яна залізе, то чимось зачепить, то бере за руку і біжить (менший звичайно не встигає і падає пластом на підлогу). Натомість Дем’ян Давидка кусає і тягає за волосся.

Словом в нас дома постійний шум, гам та крики. Вони ж скоро переростуть, правда?
Єдине фото на якому, як на мене, мої діти схожі між собою. Тут їм 4 дні. 


Характер. Тут знову можу сказати що наші хлопці зовсім різні. Давид завжди був голосним і компанійським, а Демян стидливий. Якщо їде в колясці і хтось до нього заговорить, одразу очі в кут ховає. Більше пестливий.  Давид якщо довго мене не бачив то біг, обнімав, скакав, пищав, а Демян проситься на руки, береш його а він так дивиться в очі, а потім ніжно притуляється до плеча, а потім знову дивиться в очі – чи точно мама – і знову тулиться.Апдейт - 14 місяців.

Так от, за останні 2 місяці трохи нових слів додалось.

Вававав – собачка

Ууу – ведмедик

Ка-ка-ка – курочка, півник (мало бути ко-ко-ко)

Га-га-га – качечка

Ба-ба – баранчик

Мееее - коза

Клацає ротиком – коник

Показує очки, зубки, вушка

3 comments :

  1. файні хлопчиська! :) і мама молодець ;)

    ReplyDelete
  2. надивлюсь на ваших хлопців і собі одразу хочеться одненького : )

    ReplyDelete
  3. Крутезні хлопці! Вітаємо з рочком! Чи то вже вітати з півтора? :) Вже скоро і з двома рочками вітатимемо! Я теж блог закинула :( сумно без нього, треба повертатись...

    ReplyDelete