Friday, 28 April 2017

Яблука

На днях куми запросили нас поїхати яблука збирати.

Словом така місцева розвага – приїджаєш в сад, збираєш фрукти (в нашому випадку яблука і хурму), їж стільки хочеш і платиш за те що забираєш з собою.

В нас осінь, погодка чудова, вилазка – це якраз те що треба.
Садами з яблуками нас, українців, не здивуєш, тому перше що кинулось в очі це сітки – ними сади (реально великі сади), повністю перектиті по периметру і навіть згори  - ніби велетенська стеля. Я так розумію таким чином вони захищають врожай від птахів.

Давидкові дуже сподобалось збивати яблука з дерев. Природа це точно його стихія, він собі так гарно ходив – весь такий занятий, яблука збирає, кращі дерева шукає, палки, листя, жуки ну і так далі.

А Дем’яна можна було бачити тільки з яблуком в руці. Дали йому яблуко – ходить їсть, впав, встав, підняв найближче яблуко – далі їсть. Незнаю скільки тих надкушених яблук я назбирала.А після саду ми поїхали в ботанічний сад. 

Він розташований в невисоких горах, де холодніше, і посуті є 4 сезони. Так я, вперше відколи живу в Австраліі, потрапила у справжню осінь з червоно-жовтим листям і навіть грибами.


1 comment :

  1. в нас так само, зміна сезонів лише десь в горах.
    а от збирати здебільшого їздять полуниці, а не яблука : )

    ReplyDelete