Monday, 3 October 2011

Аукціон.

Цього року ми побували на першому в нашому житті аукціоні. Саме дійство - це щорічний розпродаж забутих в поїзді речей який проводить державна залізниця (типу нашого метро). Ми нічого купувати не планували але так як були поруч вирішили завітати.

От що б ви думали забувають в поїздах: ну звичайно телефони, книжки, парасолі але чимогли б ви подумати що в поїзді можна забути новий запакований велосипед, холодильник, човен чи 10 ящиків шоломів для робочих?


Територія аукціону складалась з кількох частин, в першій проходила реєстрація де видавали таблички з номерками, в іншій частині (величезному ангарі) можна було роздивитись всі "товари" ну і в третій проходили самі торги. Аукціон державний і все мало продатись в 1 день, саме тому багато речей продавались партіями по 10-20 штук а то і цілими ящиками. Принцип простий: є список лотів яких можна було оглянути до початку аукціону, в залі був великий екран з фотографією та номером лоту. Звучить номер лоту + фото, хочеш купити - піднімаєш свою табличку з номерком що означає що ти додаєш до попереднььої суми 10 $. Якщо твій номер піднятий останнім і ніхто більше не піднімає номерок - лот твій.

Мінус таких аукціонів в тому що ніякої гарантії ніхто ні на що не дає, і якщо ти купляєш скажімо фотоапарат чи телефон то він швидше за все без зарядного і невідомо чи взагалі справний.

Завдяки потужній рекламі людей назбиралось дуже багато - близько 2-х тисяч. І нажаль далеко не всі з них орієнтувались на товарах і цінах. Скажу чесно - деякі речі продавалися дорожче аніж нові з магазині коштують. Таке враження що люди прийшли просто щоб поторгуватись :-)

Також цього року нам пощастило побачити унікальний лот - скрипку 1865 року (майстер Franz Diener) яка пішла з молотка за майже 12 тис $.

Але найбільше нам запамятався дядечко який вів аукціон і зі швидкістю світла продавав товар. Ось так за 25 секунд можна продати скейтборд за 80 $:

auc.mp3

3 comments :

  1. ой, повеселили записом :D бідний дядечко)))

    ReplyDelete
  2. Цей дядечко нагадав бубоніння в церкві :)

    ReplyDelete
  3. А ми ще деколи жаліємось на роботу ;-)

    ReplyDelete